mikulas cert andel

Díky velkému ohlasu proběhne v sobotu 7. prosince 2019 od 15:30 opět setkání dětí s Mikulášem a čerty. Akce se bude konat na hřišti ve Vracovicích a to za každého počasí. Pro děti budou připraveny soutěže s anděly a čerty, peklo, kniha hříchů, tvořivé dílničky nejen pro děti, a nakonec rozsvícení Vánočního stromečku v 17:00. Mikulášský balíček pro děti z Vracovic a Malovid si zdarma rezervujte na tel. čísle 721 008 662 nejpozději do 17. listopadu 2019. V případě zájmu o balíčky pro další děti nás neváhejte kontaktovat.

Tímto bychom také chtěli oslovit dobrovolníky, kteří se chtějí do akce zapojit, jakkoli pomoci či vložit nový nápad. Ozvěte se na tel. číslo 724 195 747 a připojte se k nám!