mikulas cert andel

Využijte nabídku sportovních a relaxačních aktivit příspěvkové organizace „Sportovní zařízení města Vlašimi“. K dispozici je veřejné bruslení, plavání a saunování.

Veřejné bruslení

Otvírací doba
Pátek 20:15 - 22:15
Sobota, Neděle 14:30 - 16:30

večerní bruslení 40,- Kč/osoba
odpolední bruslení 40,- Kč/dospělí nad 15 let
odpolední bruslení 20,- Kč/dítě do 15 let
doprovod na stadion v době veřejného bruslení 20,- Kč/osoba

Krytý bazén

Rádi bychom Vás informovali o říjnovém zahájení provozu opraveného krytého plaveckého bazénu v komplexu Sporthotelu Vlašim. Veřejné plavání bude probíhat každý čtvrtek od 15:00 do 19:00 hod. Pro vyznavače sportovního a rehabilitačního plavání zde bude prostor v rámci "Kondičního plavání" každé úterý od 17:00 do 20:00 hod.

Ceník
800,- Kč/hod. (jednorázově, skupina max. 16 osob)
250,- Kč/hod. (pravidelně, skupina max. 5 osob, každá další osoba +50,- Kč)
50,- Kč/osoba (platí při využití v rámci veřejného koupání, děti do 3 let zdarma)

Sauna

Sezóna saunování ve Vlašimi zahájena! K dispozici je částečně zrekonstruovaná Finská sauna s odpočívárnou a ochlazovacím bazénkem. Bližší informace na recepci Sporthotelu od 6:00 do 22:00 hod.

1 hod. 600,- Kč
druhá a každá další hodina 400,- Kč

Více informací ke sportovním aktivitám ve městě Vlašim naleznete na webových stránkách www.sportvlasim.cz.