Kraj blanických rytířů

Předseda Kraje blanických rytířů, z.s. Mgr. Viktor Liška pokřtil 26. listopadu 2019 společně s hejtmankou Středočeského kraje Ing. Jaroslavou Pokornou Jermanovou Certifikát oblastní organizace destinačního managementu, který Kraji blanických rytířů udělila národní agentura pro cestovní ruch CzechTourism.

„Kraj blanických rytířů se 10. října oficiálně začlenil do systému destinačních oblastí ČR. Jeho posláním je zajišťovat koordinaci a kooperaci poskytovatelů služeb cestovního ruchu na území Vlašimska, Zručska a Voticka. Kategorizace je pro nás závazkem k naplňování požadovaných kritérií, skýtá také možnost ucházet se o finanční podporu Ministerstva pro místní rozvoj a Středočeského kraje,“ uvedl Viktor Liška.

Více na https://www.blanik.net