Znak obce Vracovice
Obec
Vracovice

Vracovické masopustní veselí s průvodem

Rádi bychom Vás pozvali v sobotu 22. února 2020 na obnovení dávné tradice. Sraz všech účastníků bude ve 13 hodin na návsi před OÚ, kde starostka naší obce udělí maskám „právo“ k masopustnímu průvodu obcí v doprovodu živé hudby "Vracovická sebranka".

Na ukončení průvodu bude pochována basa na místním hřišti. Zde budete moci okusit tradiční speciality jako jelita, jitrnice, koblihy, koláče, medovinu a jiné dobroty.

Do průvodu jsou zváni všichni bez ohledu na věk, pohlaví či stav. Přihlaste se, kdo se rádi bavíte a jste ochotni na jedno odpoledne převléknout se za masky pro pobavení ostatních i sami sebe.

Pokud máte zájem zúčastnit se či získat více informací, volejte na telefonní číslo 603 205 789 nebo pište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vracovické masopustní veselí s průvodem