Dobrý den,
rádi bychom Vás informovali, že Spolkový dům Vlašim vyhlásil výtvarnou soutěž pro děti a mládež na téma Oblíbené roční období. Obrázky do soutěže přijímáme od dnešního dne do 24. února 2020. Soutěží se ve čtyřech věkových kategoriích. Autoři pěti nejzdařilejších děl z každé kategorie budou slavnostně odměněni na Slavnostech sourozenců Roškotových v sobotu 14. března. Všechny potřebné informace naleznete v letáku. Na všechny obrázky už se moc těšíme!

Krásné lednové dny!

Mgr. Jitka Fialová