Ve Vracovicích se konal dětský kerneval

V sobotu 1. února 2020 se ve Vracovicích konal dětský karneval. Během karnevalu si mohli děti zasoutěžit a vyhrát mnoho cen. Veselou atmosféru přineslo vystoupení opravdu profesionálního kouzelníka, který pobavil nejen děti.

Opět bylo zajištěno skvělé občerstvení. Velkou oblibu si získalo něco sladkého na zub ve formě palačinek s Nutellou nebo marmeládou. Velké poděkování patří všem lidem, kteří se na pořádání karnevalu podíleli.

Několik fotografií opět najdete ve fotogalerii.