Chráníme své občany

Během pouhých čtyř dnů se nám podařilo vytvořit skupinu na šití roušek pro obce Částrovice, Malovidy a Vracovice, sehnat materiál na šití roušek a distribuovat roušky k ochraně obyvatel. Tyto čtyři dny byly velmi náročné pro všechny ženy, které se zapojily do výroby roušek. Na úkor svého času nám všem během velmi krátké doby pomohly a za to jim patří velké poděkování! Je dobré vědět, že v této krizové situaci si dokážeme navzájem pomoci.

Veronika Benkovská
starostka obce

Několik fotografií z akce šití roušek najdete ve fotogalerii.