Ukliďme svět, ukliďme Česko

Hlavním dnem úklidu akce „Ukliďme svět, ukliďme Česko“ měl být 4. duben. Vzhledem k situaci po celém světě nemohla akce proběhnout. Je pravdou, že by úklid nemusel probíhat vůbec, když by někteří z nás přestali znečišťovat své okolí. Bohužel tomu tak není!

Děkuji těm, kteří si na procházku sebou berou pytel s rukavicemi a nepořádek po druhých uklízejí, aby jim při další procházce nepořádek nekazil pohled na krásy přírody.

Děkuji R. Vackovi mladšímu a J. Mackové, které jsem osobně potkala, ale i těm, které jsem nepotkala a mají zásluhu na čistém okolí.

Veronika Benkovská
starostka