Záměr obce

na pronájem obecního majetku ve smyslu § 39 zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů

Pronájem Obecní hospody

Zadavatel záměru:
Obec Vracovice
se sídlem: Vracovice 31, 258 01 Vlašim
zastoupená starostkou obce Veronikou Benkovskou

1. Pronajímané prostory
    Obecní hospoda se nachází v budově č. p. 1 o velikosti 201 m2, postavené na pozemku p. č. 18/3 o velikosti 1381 m2 zapsané na listu vlastnictví č. 10001, pro obec a katastrální území Vracovice. Součástí areálu je i přidružená zemědělská stavba p. č. 18/2 o výměře 121 m2, která není předmětem pronájmu. Pronajímané prostory jsou napojeny na samostatné odběrové místo elektrické energie a vody.
  2. Podmínky výběrového řízení
    - způsob využití – provozování pohostinství
    - doba pronájmu – od 1. 9. 2020 na dobu určitou v délce 5 let, tedy do 31. 8. 2025, s tříměsíční výpovědní lhůtou
    - nájemce bude zajišťovat úklid a běžnou údržbu vnitřních i venkovních prostor a dle nájemní smlouvy hradit běžné opravy pronajatého majetku
    - minimální výše měsíčního nájemného je stanovena na částku 1000,- Kč. Tato částka je splatná vždy ke 20. dni v daném měsíci. Nájemce současně s nájemným bude hradit pronajímateli měsíčně zálohy na elektrickou energii, vodné bude splatné jednou ročně na základě vystavené faktury dle spotřeby
    - v pronajatých prostorech nebudou provozovány výherní hrací automaty
    - nájemce není oprávněn přenechat předmět nájmu do pronájmu třetí osobě
    - nájemce je povinen umožnit spolkům obce (FC Vracovice, SDH Vracovice a MS Vracovice Malovidy) konání akcí na zahradě, kde je umístěn letní parket
  3. Uchazeč v nabídce předloží
    - jméno, příjmení, celý obchodní název, adresu, kontaktní spojení
    - podnikatelský záměr a konkrétní představu, jak bude provoz hospody realizovat v pracovním týdnu a o víkendu, případně uvede další zamýšlené aktivity
    - úředně ověřenou kopii živnostenského listu, případně výpis z Obchodního rejstříku na předmět podnikání
    - originál nebo ověřenou kopii výpisu z rejstříku trestů
  4. Hodnocení nabídek
    - podnikatelský záměr
    - délka praxe
    - reference
  5. Lhůta a místo pro podání nabídek
    Uchazeči podají své nabídky osobně, poštou nebo do datové schránky tak, aby byly zadavateli doručeny nejpozději do 24. 8. 2020 do 20.00 hodin. V případě osobního podání mohou uchazeči své nabídky podávat v úředních hodinách Obecního úřadu Vracovice. V případě poslání nabídky poštou ji uchazeči zašlou na adresu zadavatele – Obec Vracovice, Vracovice 31, 258 01 Vlašim. V případě poslání datovou schránkou: 2pxas5u.
    Nabídky budou podány v neprůhledných obálkách zabezpečených proti neoprávněné manipulaci přelepením a podpisem nebo razítkem uchazeče.
  6. Práva zadavatele
    - zadavatel si vyhrazuje právo odmítnout všechny předložené nabídky
    - vyloučit uchazeče, kteří nesplní podmínky výběrového řízení
    - neposkytovat náhradu nákladů, které uchazeč vynaložil na účast ve výběrovém řízení