Kominík v naší obci

Kominicí navštíví obec Malovidy v pátek 25. 9. 2020 a v neděli 27. 9. 2020 navštíví obec Vracovice. Kominíci jsou z firmy PM Komíny, s.r.o. z Vlašimi. Budou provádět kontroly a čištění komínů a v případě zájmu i revize kotlů na tuhá paliva (komíny – roční zpráva 400,- Kč, revize kotle DAKON, OPOP, ATMOS – 600,- Kč). V případě zájmu o kominické služby se zapište do připraveného seznamu, který je připraven ve Vracovicích v místním obchodě, a to nejpozději do středy 23. 9. 2020.