Tábory se Spolkovým domem

Milí příznivci Spolkového domu,

zdravím vás v novém roce, který, jak doufám, bude pro nás všechny příznivější a budeme se moci postupně navrátit k normálním životům. Proto také věřím, že v letních měsících budeme moci bez výraznějších omezení pořádat letní příměstské i pobytové tábory. V letošním roce budeme pořádat tři turnusy příměstských táborů, a to termínech 12. – 18.7., 19. – 25. 7. a 26. 7. – 1. 8. 2021 a dva turnusy pobytových táborů. V termínu 31.7. – 7.8.2021 proběhne pobytový tábor s tématem Stroj času a v termínu 8. – 15.8.2021 proběhne pobytový tábor s tématem Vikingové – odvrácení Ragnaröku. Bližší informace k jednotlivým táborům naleznete v přiložených pozvánkách či na našem webu www.spolkovydum.cz.

Přihlašování na příměstské i pobytové tábory bude spuštěno ve středu 13. ledna 2021 od 10 hodin. Přihlašování bude probíhat pouze přes email. Vyplněné přihlášky zasílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na přihlášky zaslané před tímto termínem nebude brán zřetel. Děkujeme za pochopení.

V případě jakýchkoli dotazů se můžete obrátit na mě (kontakty níže) nebo na pana Miroslava Brožka, tel. 731 024 683.

Letní příměstské tábory SD 2021

Pobytový tábor SD Vikingové