Velikonoční výzdoba

Vážení a milí spoluobčané,

ráda bych Vás pozvala do středu obce Vracovice, kde jsme pro Vás s Magdalenou Svobodovou (Fialkovou) připravily malou velikonoční výzdobu věnovanou svátkům jara.

Naším cílem bylo zpříjemnit období svátků Velikonoc a vytvořit dětem místo, kde si pohrají, vyfotí a alespoň na chvíli všichni zapomeneme na tuto nelehkou dobu.

Díky kácení rizikových dřevin v obci Vracovice se nám naskytla možnost velkých kusů dřeva a myšlenka obrovského zajíce byla na světě.

Na výrobě zajíce se podíleli Jaroslav Kubásek, Magdalena Svobodová, Radek Fialka a Veronika Benkovská.

S nabídkou spolupráce nás oslovil Lukáš Srba. Nabídl se vyřezat zajíce z jednoho kusu dřeva. Veškeré práce prováděl venku za velmi chladného počasí. Nejen za to mu patří naše velké poděkování.

Nedílnou součástí Velikonoc jsou i barevná vejce. Ty pro Vás ušily Blanka Vacková, Marie Studničková, Lenka Šťastná a Renata Šimánková. Vejce z polystyrenu vyrobila Jana Čápová.

Největší tři vejce s nádechem patchworku ušila Jaroslava Fialková.

Pomlázky k zajícům upletl Martin Čáp.

Dřevěné prvky dětem na hraní vyřezal Petr Uhlíř.

Jarní aranžmá v pařezu, věnec a ostatní výzdobu připravila Magdalena Svobodová (Fialková).

Fotografie z realizace neleznete ve fotogalerii.

Ráda bych Vám Všem za toto nádherné dílo poděkovala.

Těšíme se na další spolupráci.

Veronika Benkovská, starostka