Vážení a milí spoluobčané,

vzhledem k probíhající situaci si ani v letošním roce bohužel neužijeme Velikonoce plné koledníků. Jsem velice ráda, že tato nelehká doba spojuje občany v mém okolí a ti vytvářejí díla pro potěšení všech ostatních.

Ráda bych Vás pozvala na náves do Malovid, kde si můžete prohlédnout krásné velikonoční dílo ze sena. Jedná se o pana a paní Zajíčkovi a jejich vykoledovaná vajíčka.

Velikonoční dílo pro Vás připravili Markéta Kellerová, Lenka Šimánková a jejich technická podpora Miroslav a Daniel Šimánek. Velikonoční věnec vyrobila Magdalena Svobodová (Fialková). Dále na Vás čeká velikonoční překvapení od Jitky Pávové. Fotografie neleznete ve fotogalerii.

Děkuji Vám Všem za krásná díla.

Veronika Benkovská, starostka