Testovací místo Vlašim

Testovací místo bude otevřeno od pondělí 22. 3. 2021. PCR testy (možnost i antigenního testu) budou prováděny z krku. Testovací místo se bude nacházet na parkovišti u zimního stadionu "Na Lukách". Provozní doba bude PO – NE 8:00 – 18:00. Vyšetření se bude provádět z auta nebo ve stanu. Klienti se žádankou budou vyšetřeny zdarma. Samoplátci zaplatí za provedení testu nejvýše 1600,- Kč (platba nejlépe kartou, možno i hotově). Certifikát o výsledku testu bude zaslán do 24 hodin na uvedený e-mail nebo mobil (v případě pozitivity dále dle pokynů). Více informací naleznete na www.testy-vlasim.cz. Rezervace není nutná. Hodinu před testem je doporučeno nejíst, nepít a nekouřit. PCR testy jsou povinné při pozitivním výsledku antigenního testu!

Testovací místo Vlašim