Ukliďme Česko

Milí spoluobčané,

na sobotu 27. března 2021 je naplánován hlavní termín letošní celorepublikové akce Ukliďme Česko. Stejně jako tomu bylo v loňském roce, situace není příznivá hromadným akcím a jedinou oficiální možností, jak uklidit Česko, tak zůstávají individuální či rodinné akce ve vymezeném prostoru při dodržení vládních opatření.

Celorepublikově budou úklidy probíhat „bezkontaktně“ a v rámci povolených území. Pokud se vám nehodí termín akce Ukliďme Česko o posledním březnovém víkendu, lze samozřejmě uklízet kdykoliv během jarních měsíců.

Stačí si na vycházku do probouzející se přírody vzít rukavice, tašku na odpadky a občas procvičit ztuhlá záda shýbnutím se pro odpadek :-)

Lenka Šimánková, místostarostka