Kubb = zábavná hra pro všechny bez ohledu na vek kondici! Přijďte si zahrát, nebo fandit na III. ročník KUBB CUP VRACOVICE. Týmy mohou být s počtem 2 až 6 hráčů. Startovné je 100 Kč za tým. Souběžně bude turnaj pro děti do 15 let (zdarma). Občerstveni zajištěno! Turnaj se koná na fotbalovém hřišti ve Vracovicích v sobotu 19. 6. 2021 od 13:00. Půjčte si hrací sadu a trénujte (tel. 724 373 347- Jarda Sedláček). Registrace předem není nutná, ale dejte nám vědět, že dorazíte, na tel. 724 373 347.

kubb cup vracovice 2021