MPSV

Dobrý den,

projekt Senioři v krajích MPSV ČR dal v průběhu své činnosti dohromady brožuru - Sborník dobré praxe. Jak už název napovídá, jde o sbírku dobře fungujících projektů a činností v rámci péče, ale i zábavy pro seniory, a to z jednotlivých regionů České republiky i ze zahraničí. Publikace plná nápadů je skvělou inspirací a motivací pro zájemce o sociální problematiku napříč generacemi.

Než si ho budete moci vzít do ruky a prolistovat si ho, připravili jsme pro vás jeho elektronickou podobu ke stažení či pročtení zdarma! Najdete ji v Souborech ke stažení na webu projektu http://seniorivkrajich.mpsv.cz

Přejeme inspirativní počtení a ať je i pro vás Sborník dobré praxe skvělým pomocníkem.

Za projekt Senioři v krajích,
Martina Doupovcová

Bc. Martina Doupovcová
Krajská koordinátorka pro Středočeský kraj