Spolkový dům

Milí příznivci Spolkového domu,

zveřejňujeme přehled akcí pro veřejnost na měsíc září a pozvánky na pravidelné akce (cvičení a kurzy) na nadcházející podzim, který ,doufáme, již nic výrazně neomezí. Ráda bych vypíchla Melounovou slavnost, která se bude konat již tuto neděli od 14 hodin na zahradě Spolkového domu. Dále se můžete přihlásit na kurz Tanec 4 živlů, který bude probíhat čtyři zářijové úterní podvečery a také vás srdečně zvu na Vernisáž fotografií studentů Kurzu kreativní fotografie 1., která proběhne v pondělí 20. září od 19 hodin. Budu se těšit na viděnou na některé z našich akcí.

Krásné zářijové dny!

Mgr. Jitka Fialová