Kominíci z Vlašimi

V sobotu 9. 10. 2021 navštíví naši obec kominíci z firmy PM Komíny, s.r.o. z Vlašimi. Budou provádět kontroly a čištění komínů a v případě zájmu i revize kotlů na tuhá paliva.

Zvýhodněná cenová nabídka pro obec Vracovice:
KONTROLA SPALINOVÉ CESTY + ČIŠŤĚNÍ - 450,- Kč
VYSTAVENÍ REVIZNÍ ZPRÁVY NA KOTEL OPOP, ATMOS, DAKON NEBO BEZ IDENTIFIKAČNÍHO ŠTÍTKU - 800,- Kč
REVIZNÍ ZPRÁVA S KULATÝM RAZÍTKEM - 2000,- Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH a se slevou. V případě zájmu o kominické služby se objednávejte přímo u firmy PM komíny, s.r.o. na tel.: 777 848 710 (Ludmila Miřijovská – sekretářka firmy) do 8. 10. 2021.