Ukliďme Česko 2021

Den 18. září 2021 je určen jako hlavní podzimní termín dobrovolnických prací celosvětové úklidové akce. Pokud se Vám právě tento termín nehodí, uklízet můžete samozřejmě i kdykoliv jindy.

Uvítáme, pokud při svém individuálním úklidu pořídíte fotografie a zašlete nám je na obecní email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V případě zájmu o rukavice a pytle na sběr odpadu volejte paní Lenku Šimánkovou na tel. číslo 723 476 305.

Více o úklidové akci se dozvíte na www.uklidmecesko.cz.

Ukliďme Česko 2021