Změny opatření od 1. září 2021

SDH Malovidy je již několik let zapojen do projektu Recyklujte s hasiči. Jedná se o program sběru vysloužilého elektrozařízení v obcích prostřednictvím místních sborů dobrovolných hasičů, kteří celý tento sběr organizují.

I občané Vracovic mohou celoročně odvézt vysloužilé (pouze kompletní) elektrospotřebiče do Malovid na náves k hasičárně, kde je označené sběrné místo elektroodpadu. Na drobné elektrospotřebiče (viz leták) je zde umístěn vak. Velké spotřebiče (viz leták) je možné zanechat před hasičárnou – případně pokud by potřebovali pomoci s výnosem a odvozem velkého spotřebiče z domu, je možné kontaktovat SDH Malovidy na tel.: 734 113 913.

Recyklujte s hasiči SDH Malovidy (recyklujte-s-hasici-sdh-malovidy-2.jpg)

Recyklujte s hasiči SDH Malovidy