Tříkrálová sbírka 2022

Milí příznivci Tříkrálové sbírky,

stejně tak jako v loňském roce, tak ani letos zatím neznáme konečnou podobu, jak bude sbírka probíhat, však přípravy na Tříkrálovou sbírku 2022 vrcholí.

Doposud máme informace, že dárci budou moci Tříkrálovou sbírku podpořit:

Nebude-li situace příznivá, ať už kvůli zpřísňujícím opatřením či nedostatku koledníků, tak Vás Tři králové bohužel osobně nenavštíví. Doporučujeme také sledovat Tříkrálový koncert 9. ledna 2022 na ČT 1 od 18:00 hodin.

Z vybraných prostředků převodem na účet, převodem pomocí QR kódu a do zapečetěných pokladniček ve Vlašimi a okolí se 65 % vrátí zpět do regionu. 15 % výtěžku je určeno na diecézní záměry (Výstavba Komunitního centra sv. Anežky v Praze 2, Podpora nového Komunitního centra sv. Zdislavy v Kolíně). 10 % na humanitární pomoc v zahraničí (pomoc rodinám, seniorům a dětem v Bělorusku a Uzbekistánu, 5 % na celostátní projekty a 5 % pokrývá režijní náklady sbírky.

O aktualitách Tříkrálové sbírky průběžně informujeme na:

Máte-li zájem podpořit Tříkrálovou sbírku dobrovolnickou pomocí v roli vedoucího skupinky, v roli krále nebo umístěním stacionární kasičky ve Vašem obchůdku či provozovně, prosím kontaktujte koordinátorku Tříkrálové sbírky pro Vlašim a okolí na e-mailu:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na mob.: 732 277 256.

Společně s dobrovolníky Tříkrálové sbírky hledíme do nového roku s optimismem, rok 2022 začneme dobrým skutkem a věříme, že Tři králové budou mezi lidmi šířit poselství radosti a požehnání, kdy společnými silami znovu dokážeme, že opravdu každá koruna pomáhá tam, kde je zapotřebí.

Z celého srdce Vám děkuji za solidaritu a štědrost, kterou jste projevili již v předchozích ročnících Tříkrálové sbírky, ale také např. i při mimořádné sbírce po tornádu na Moravě.

Závěrem Vám všem přeji klidné a požehnané svátky, v roce 2022 pevné zdraví, hodně štěstí, lásky, porozumění a Božího požehnání.

Jana Srbová, koordinátorka pro TKS Vlašim a okolí

Pomáhat je in