Mikulášské odpoledne 2021

Mikulášské odpoledne se konalo na hřišti ve Vracovicích dne 4. prosince 2021. Na děti i dospělé čekaly soutěže s anděly a čerty, peklo s knihou hříchů, zdobení perníčků a jablíček. Za splněné úkoly si děti odnesly čertovskou odměnu, a to svítící rohy. Po návštěvě pekla s knihou hříchů obdržely děti mikulášskou nadílku. Jednotlivé soutěže byly rozšířeny o nové herní prvky, které vyrobil Radek Fialka. V jedné z místností jste měli možnost si vyzkoušet vánoční zvyky, které připravila Renata Šimánková, a inspirovat se krásnou vánoční výzdobou z tvorby Magdaleny Fialkové.

I přesto, že se z důvodu nemoci nedostavila polovina čertů a andělů, akce se velmi vydařila.

Děkuji všem, kteří se podíleli na přípravách, realizaci akce a pečení perníčků. Dále děkuji čertům, andělům, Mikuláši, obsluze u baru, a i těm, kteří se zúčastnili závěrečného úklidu. Bez Vás všech by akce nebyly.

Fotografie z akce naleznete ve fotogalerii.