Velikonoce ve Vracovicích a Malovidech

Přijměte pozvání na náves do Vracovic a Malovid, kde si můžete prohlédnout krásnou velikonoční výzdobu. Ve Vracovicích na Vás čekají zajíci ze dřeva, jarní aranžmá, koutek na hraní pro děti, ale i velikonoční bříza, kterou zdobíte svými vajíčky. V Malovidech Vás přivítají u vyzdobené čekárny pan a paní Zajíčkovi s vykoledovanými vejci a nedaleko v trávě na návsi celá zaječí rodinka. Děkuji Vám Všem, kteří jste se podíleli na přípravách.

Veronika Benkovská, starostka

Fotografie naleznete ve fotogalerii.