Pozvánka ke zkouškám znalosti hub v roce 2022

Pro zájemce, kteří chtějí obchodovat nebo používat k výrobě jedlé volně rostoucí houby z vlastního sběru, nebo pro provozovatele restaurací, kteří chtějí z jedlých volně rostoucích hub z vlastního sběru připravovat pokrmy Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze ve spolupráci s Českou mykologickou společností vyhlašuje na den 8. září 2022 (čtvrtek) v 10.00 hodin v zasedací místnosti budovy KHS Středočeského kraje se sídlem v Praze, Dittrichova 17, Praha 2 (stanice Karlovo náměstí na trase metra B) zkoušky znalosti hub. Více informací naleznete v níže uvedeném souboru.

Pozvánka ke zkouškám znalosti hub v roce 2022 (pozvanka-ke-zkouskam-znalosti-hub-v-roce-2022-2.pdf)