Kontejner na objemný odpad

Vážení občané,

od pátku 9. září do neděle 11. září 2022 bude ve Vracovicích u hřiště přistaven velkoobjemový kontejner na objemný odpad. Prosím věnujte pozornost níže uvedeným informacím.

Co je to objemný odpad?
Jedná se o odpad, který vzhledem k jeho velikosti a objemnosti nelze odkládat do běžně dostupných nádob na odpad – popelnic.

Co tedy patří do kontejneru na objemný odpad?
Například: starý nábytek, koberce a jiné podlahové krytiny, umyvadla, kuchyňské linky, staré lyže, snowboardy, sáňky, kola, linolea, velká zrcadla, WC mísy, vany, matrace, dveře …

Co do kontejneru nevhazovat?
Pozor, do kontejneru rozhodně nepatří:

A samozřejmě žádné složky, které už vybíráme do jiných k tomu určených kontejnerů- bioodpad, plasty, papír, sklo, kartóny, kovy a ani elektroodpad.

Po naplnění kontejnerů nenechávejte odpad mimo kontejner. Prostor kontejneru bude v době umístění monitorován.