MAS Blaník

Nestátní nezisková organizace MAS Blaník, z. s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici MANAŽER/MANAŽERKA PROJEKTU OPZ+.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

POŽADAVKY

VÝHODOU

NABÍZÍME

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 31.12.2022 na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. S vybranými uchazeči bude uskutečněn pohovor. Vyhrazujeme si právo nereagovat na všechny zaslané nabídky. Případné dotazy zodpoví Tomáš Kramár, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 703 355 807.