Vracovický masopust 2023

Dovolujeme si Vás všechny pozvat na obnovenou masopustní tradici dne 18. února 2023. Budeme velmi rádi, když se zapojíte do průvodu masek nebo k jednotlivým „občerstvovacím“ stanovištím.

Instrukce

Sraz masek bude 18. 2. 2023 ve 12:45 u OÚ Vracovice, kde nám starostka udělí právo vstoupit do vesnice a tím bude masopustní průvod zahájen.

Pro průchod vesnicí jsme zvolili několik stanovišť, kde se průvod zastaví, zahraje, zazpívá a dostane menší občerstvení. Mezi jednotlivými zastávkami bude přibližně půl hodiny na zahraní, zatančení a občerstvení.

Pokud půjde vše dle plánu, pak by se měl průvod masek dostat na konečné stanoviště kolem 18:00. Zde bude připraveno finální občerstvení ... něco k zakousnutí a něco na zapití.

Na závěr masopustu dojde k pochování basy a tím bude masopust ukončen. Předpokládaný konec masopustu není stanoven.

Těšíme se na Vaši účast!
Organizační výbor