mikulasske odpolednePřijďte se zúčastnit "Mikulášského odpoledne", které se koná dne 1. prosince 2018 od 15:30 na fotbalovém hřišti. Jsou připraveny soutěže s anděly a čerty, peklo a kniha hříchů, tvořivé dílničky pro děti i dospělé. Taká se bude rozsvěcet Vánoční stromeček. Mikulášské odpoledne proběhne za každého počasí.

Balíček s mikulášskou nadílkou pro děti z Vracovic a Malovid si zdarma rezervujte na tel. 721 008 666 a to nejpozději do 10. listopadu 2018.

V případě zájmu účasti dalších dětí nás neváhejte kontaktovat.