MAS Blaník

Vážená paní, Vážený pane,
jménem MAS Blaník bych vás ráda pozvala na veřejné setkání na téma „PŘEDSTAVENÍ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB NA ÚZEMÍ MAS BLANÍK“. Hledáte vyhovující sociální službu pro Vás či Vaše blízké, zajímáte se o nabídku poskytovaných sociálních služeb ve Vašem okolí, tak neváhejte přijít 4.3. 2020 do Spolkového domu Vlašim a poslechněte si jednotlivé zástupce sociálních služeb.

Účast přislíbili Diakonie ČCE – středisko Vlašim; Charita Vlašim; Domov ve Vlašimi; Pečovatelská služba okresu Benešov; Magdaléna, o.p.s., TŘI, o.p.s.; Probační a mediační služba Benešov; Raná péče Tloskov; Rozum a cit z.s; Cesta integrace - Občanská poradna; Vltawia s.r.o.; Integrované centrum sociálních služeb Odlochovice, Rytmus Střední Čechy o.p.s; Centrum na podporu integrace cizinců pro Středočeský kraj – Pracoviště Benešov; Centrum pro zdravotně postižené a seniory středočeského kraje o.p.s; Cerpos; Ruach o.p.s;

Akce je určena pro veřejnost a účast na akci je bezplatná.

Předem mockrát děkuji

Bc. Lucie Lebedová

Expert ESF
MAS Blaník z.s.