Aktuality SDH

 
Hasičské soutěže v Drhovicích a Divišově PDF
Napsal uživatel Vít Kochánek   
Pondělí, 14 Září 2015 08:53

V sobotu 29. srpna se tým mužů zúčastnil Poháru starosty obce Drhovice. Tato malebná víska leží nedaleko Tábora a hasiči tak absolvovali svoji nejdelší letošní cestu. První na programu byla týmová štafeta a po ní následoval netradiční požární útok. Start byl uprostřed hřiště a závodníci museli přeskupit materiál tak, aby v co nejkratším čase srazili terče. V součtu časů štafety a požárního útoku obsadili naši hasiči konečnou třetí příčku. Význam tohoto úspěchu dokladuje fakt, že se o vracovském sboru psalo v jihočeském tisku.

Dívky a chlapci soutěžili v sobotu 12. září na tradičním Memoriálu Františka Procházky a Václava Chalupeckého v Divišově. Jednalo se již o 24. ročník tohoto klání. Soutěž probíhala na nástřikové terče, proto nebyla nouze o dramatické situace. Každý tým měl dva pokusy, přičemž se do celkového pořadí započítával ten lepší. Dívky obsadily konečné 12. místo a chlapci se ve velké konkurenci umístili na krásném 7. místě.

 
Soutěže SDH Vracovice PDF
Napsal uživatel Vít Kochánek   
Neděle, 26 Červenec 2015 13:53

V sobotu 11. července přivezli hasiči krásné čtvrté místo ze soutěže v Ratajích. O týden později obsadili patnáctou příčku na poháru v Hulicích. Hasičky zde skončily na šestém místě.

 
Hasičská soutěž v Kladrubech PDF
Napsal uživatel Vít Kochánek   
Pátek, 19 Červen 2015 17:49

V sobotu 13. června se SDH Vracovice zúčastnil kladrubské soutěže v požárním útoku. Smíšené družstvo obsadilo v konkurenci ligových týmů krásnou čtvrtou příčku. Zvítězili hasiči z Chmelné.

 
Okrsková soutěž v požárním sportu PDF
Napsal uživatel Vít Kochánek   
Pondělí, 01 Červen 2015 09:54

SDH Vracovice se 16. května zúčastnily okrskové soutěže v Hrazené Lhotě. Tým dívek skončil na celkovém třetím místě. Disciplínu 100 metrů překážek dokonce vyhrál a Kateřina Studničková se umístila spolu s Renatou Šimánkovou na druhém, respektive čtvrtém místě. Vracovské muže reprezentoval tým B a získal páté místo. Jiří Kochánek obsadil na překážkách krásné šesté místo.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

Strana 1 z 4

Anketa

Napište adminovi

Nápady a připomínky k obsahu stránek.
Jméno:
E-mail:
Vypočťete: 3+1 =
Text zprávy: