Povedené velikonoční tvoření

V sobotu 23. března 2023 se na sále v hasičské zbrojnici ve Vracovicích sešli v hojném počtu děti a dospělí, aby vlastnoručně vyrobili velikonoční ozdoby. Na několika stolech byl pro všechny přichystán materiál na výrobu velikonočních ozdob a dekorací. Účastníci si mohli vytvořit kraslice pomocí voskových barev, vyrobit zajíčky nebo mrkev a nechybělo ani barevné malovaní na cukroví a spousta dalšího tvoření. Na šikovné ruce a jejich výtvory byla radost pohledět. Všichni jsme si užili krásné odpoledne.

Poděkování patří ženám Petře Vampolové, Kláře Fišerové, Anežce Benkovské, Monice Hradiské, Lence Šťastné, Janě Vampolové, Ludmile Kubáskové, Blance Vackové, Veronice Pavlové a Markétě Štanderové, které napekly perníčky, linecké cukroví a připravily barevný sníh na zdobení. Dále všem, kteří se podíleli na přípravách a závěrečném úklidu. Velké poděkování patří Magdaleně Fialkové za krásnou výzdobu a foto koutek. A za topení patří poděkování Františkovi Sedláčkovi mladšímu. Těším se na další společnou akci.

Ve fotogalerii najdete několik fotek z velikonočního tvoření.

Veronika Benkovská, starostka