Kontejnery na bioodpad

Vážení občané,
kontejnery na bioodpad budou k dispozici od pondělí 22. dubna 2024 na místech obvyklých jako v předchozích letech.

Co do kontejneru patří?
Kompostárna přijímá pouze biologicky rozložitelný odpad = zbytky potravin rostlinného původu, tráva, listí, sláma, seno, dřevěné piliny a hobliny, zbytky ovoce a zeleniny, dřevní odpad z prořezávky keřů a stromů o průměru větví do 5 cm.

Do kontejneru nevhazovat!
Odpad nesmí obsahovat příměsi jiných druhů odpadů, zejména nerozložitelných a odpadů živočišného původu a komunálních.

Prosíme, abyste biokontejner nepřeplňovali a udržovali pořádek v jeho okolí.