Již za několik dní začne v České republice druhá vlna digitalizace spojená s přechodem na nový vysílací standard DVB-T2. V noci ze středy 27. na čtvrtek 28. listopadu bude ukončeno stávající vysílání ve standardu DVB-T, a to z vysílačů Žižkov a Cukrák pokrývajících oblast Prahy a středních Čech. Od počátku roku 2020 budou na nový signál postupně přecházet i ostatní oblasti České republiky.

Neváhejte se s jakýmikoli dotazy týkajícími se přechodu na DVB-T2 obrátit samozřejmě i na naše Divácké centrum na čísle 2 6113 6113 či na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Podrobnosti jsou k dispozici také na webu digict.cz.

Česká televize DVB-T2