Od 1.1.2020 dochází na MěU Vlašim, odboru výstavby a územního plánování – obecném stavebním úřadu ke změnám ve věcné a místní příslušnosti jednotlivých referentů.

Referenti stavebního úřadu budou nově vykonávat ve svěřeném území celou agendu stavebního úřadu dle zákona č. 183/2006 Sb. o územním plánování a stavebním řádu v platném znění a jeho prováděcích předpisů. Dochází tak ke zrušení rozdělení na agendu fyzických osob a osob právnických.

Žádosti podané před 1.1.2020 budou vyřízeny dle stávajícího rozdělení.

Správní území referentů stavebního úřadu od 1.1.2020:
Marcel Kocura
Trhový Štěpánov, Tehov, Chlum, Soutice, část k.ú. Vlašim
Limberková Hana
Kamberk, Louňovice pod Blaníkem, Pravonín, Vracovice, část k.ú. Vlašim
Malečková Zdeňka
Hulice, Bernartice, Loket, Děkanovice, Dunice, Studený, část k.ú. Vlašim
Ing. Nováková Lenka
Radošovice, Velíš, Ostrov, Hradiště, k.ú. Domašín, Hrazená Lhota, Nesperská Lhota, Znosim, část k.ú. Vlašim
Novotná Jitka
Načeradec, Ctiboř, Libež, Psáře, Tichonice, část k.ú. Vlašim
Bc. Petrásková Hana
Kondrac, Řimovice, Pavlovice, Kladruby, Křivsoudov, k.ú. Bolina, část k.ú. Vlašim
Ing. Lenka Vančurová
Keblov, Mnichovice, Javorník, Rataje, Zdislavice, Miřetice, Chmelná, Kuňovice, část k.ú. Vlašim

Bližší informace budou poskytnuty na MěU Vlašim, odboru výstavby a územního plánování. Kontakty na jednotlivé pracovníky a bližší informace naleznete na stránkách města https://www.mesto-vlasim.cz.

Mapa rozdělení správního území Stavebního úřadu Vlašim