Soutěž Skutečná liga Středočeského kraje

Projekt Skutečná Liga již po patnáct let patří mezi nejúspěšnější soutěže hudebních talentů v živém hraní. Za 15 let existence soutěže se přihlásilo 6 700 kapel a bylo odehráno přes 4 800 živých koncertů.

Soutěž si klade za cíl nejen hledat nové talenty; jde především o „sociální projekt“. Má mladé umělce motivovat, „přilít“ chuti pro seberealizaci a tím smysluplně vyplnit jejich volný čas, odvrátit je od páchání trestné činnosti, drog, alkoholu a hodin trávených na sociálních sítích s mobilním telefonem v ruce.

Registrujte se na stránce www.skutecnaliga.cz a zkuste svoje štěstí!