Pamatujete si telefonní čísla, hesla, seznamy na nákup? Slovíčka cizích jazyků? Býváte si jistí, že jste zamkli byt?

Přijďte si vyzkoušet, co váš mozek dokáže!

Přijďte si vyzkoušet, co váš mozek dokáže na ukázkové hodině!

Dozvíte se, jakým způsobem je možné paměť trénovat, odnesete si informace o tom, co prospívá vašemu mozku a vyzkoušíte si konkrétní techniky, které vám pomohou zlepšit vaši paměť.

Akce se koná v rámci Národního týdne trénování paměti.

Vstup zdarma.

Kdy: 16.3.2020 od 18 hodin.
Kde: Spolkový dům Vlašim

Hodinu vede Mgr. Zuzana Klímová Vaňková, certifikovaná trenérka paměti, členka České společnosti pro trénink paměti a mozkový jogging.

Registrujte se prosím předem e-mailem nebo telefonicky:
www.nabarevnevine.cz