Ve středu si společně poděkujme písní "Není nutno" ve středu 25. března ve 12.30 v přímém přenosu zazpívá a zahraje celé Česko po úvodním slovu Zdeňka Svěráka píseň Není nutno. Stejně jako Italové, Rakušané a další národy chtějí i Češi zpěvem poděkovat a vyjádřit podporu všem lidem v první linii boje s pandemií. Denně sledujeme smutné zprávy o těch, kteří svůj boj s novým virem nezvládli, máme obavy o budoucnost, máme strach o své blízké. V takových dobách je víc než kdy jindy důležité držet při sobě a vzájemně se podpořit. Prosím Vás proto, abyste se k tomuto poděkování připojili. Ve středu 25. března přesně ve 12.30 hodin píseň zazní na ČT 1 a v Českém rozhlase, na stanicích: Radiožurnál, ČRo Praha, Radio Wave nebo Rádio Junior. K dispozici je také předpřipravená audio verze proslovu i písně ve formátu MP3 - právě pro Vaše rozhlasy. Z odkazu https://neninutno.cz/media/ [1] ji bude možné stáhnout ve středu od 11:30. Bude ale důležité zachovat synchronizaci, tedy o spuštění přesně ve 12:30.

Připojte se, nejste v tom sami.