Kubb Cup Vracovice 2020

Dne 18. července 2020 se bude konat druhý ročník turnaje v kubbu pro dvojčlenné týmy. Akce se bude konat na fotbalovém hřišti ve Vracovicích a začátek bude ve 14:00. Turnaj proběhne ve dvou věkových kategoriích. První kategorie je pro hráče do 15 let (startovné zdarma) a druhá kategorie je pro hráče od 15 let (startovné 100,- Kč za tým). Pravidla a hrací systém se dozvíte před zahájením turnaje. Občerstvení je samozřejmě zajištěno. Po skončení turnaje bude hudba a opékání buřtů. V případě nepříznivého počasí se akce posune na 25. července 2020. Pořadatelem akce je neregistrovaný florbalový klub FULL HD Vracovice.