Vážení spoluobčané,

zveřejňujeme praktické informace ke COVID-19, informace od KHS k volbám a také mimořádné opatření s účinností od 25. 9. 2020.

Praktické informace - co následuje, jste-li pozitivní, nebo kontaktem pozitivního pacienta (prakticke-informace-co-nasleduje-jste-li-pozitivni-nebo-kontaktem-pozitivniho-pacienta.pdf)

VOLBY 2020 (volby-2020.pdf)

Mimořádné opatření - izolace a karanténa s účinností od 25. 9. 2020 do odvolání (mimoradne-opatreni-izolace-a-karantena-s-ucinnosti-od-25-9-2020-do-odvolani.pdf)