Dětský den ve Vracovicích

V sobotu 16. června 2022 se konal dětský den na fotbalovém hřišti ve Vracovicích. U vstupu obdržely děti soutěžní kartičky, do kterých dostaly potvrzení o splnění disciplíny. Jednalo se například o střelbu z airsoftových zbraní, luku nebo vzduchovek, nelehkou chůzi na chůdách, třídění odpadu, hod granátem, baseball, chytání rybiček, oblíbenou hru „poznej chutě“, kreslení na tabuli, hru na Popelku s přebíráním fazolí a spousty dalších disciplín. Některé disciplíny si vyzkoušeli i dospělí. Po odevzdání soutěžní kartičky obdržely děti sladkou odměnu a balónky naplněné héliem. V závěru akce čekalo na děti překvapení ve formě pěny od místních hasičů, která měla velký úspěch. Po celou akci se hřištěm rozléhal dětský smích doprovázený úsměvem na tváři všech, kdo se akce zúčastnili.

Velké poděkování patří místním spolkům hasičů, fotbalistů a myslivců za sponzorské dary. Dále všem, kteří pomáhali na stanovištích či s občerstvením. Také děkujeme Lence Opavové, která nepřetržitě malovala krásné obrázky dětem na obličej. A také samozřejmě děkujeme děvčatům za vynikající palačinky.

Krásné počasí akci přálo a těším se na příště.
Veronika Benkovská, starostka

Několik fotografií z dětského dne naleznete ve fotogalerii.