… aneb rozsviťme si Vracovice. Obec Vracovice pořádá v sobotu 8. října 2022 od 14:00 vyřezávání dýní. Zveme všechny zájemce o společné vyřezávání na hřiště ve Vracovicích. Potvrďte svou účast a objednejte si tak svou dýni zdarma na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. čísle 721 008 662 (pouze SMS) do 4. října 2022.

Občerstvení je jako vždy zajištěno. Akce se koná za každého počasí. Rádi uvítáme děti i rodiče v maskách. Nože a lžíce si vezměte s sebou.

Z bezpečnostních důvodů, kdy při práci bude používáno řezných nástrojů, je nutná přítomnost rodiče!

Vyřezávání dýní ve Vracovicích