Vyřezávání dýni se opět vydařilo!

S blížícím se podzimem se uskutečnilo tradiční vyřezávání dýní, aneb rozsviťme si Vracovice. Akce proběhla na fotbalovém hřišti v sobotu 8. října 2022 již po desáté v řadě. Počet zájemců o vyřezávání každým rokem roste a zájem dětí i dospělých nás velice těší. Počasí akci přálo a všichni si ji dozajista náramně užili.

Velké poděkování patří Aleši Suchomelovi a Danu Studničkovi, kteří pro všechny připravili oblíbené palačinky a něco sladkého navíc, Petře Vampolové a Kláře Fišerové za obsluhu u výčepu, Miladě Müllerové a Filipu Benkovskému za výdej dýní, Renatě Šimánkové a Magdaleně Fialkové za výzdobu, dále všem, kteří nám pomáhali s přípravami a závěrečným úklidem. A samozřejmě děkujeme všem zúčastněným.

Ve fotogalerii najdete několik fotek, kterými si můžete připomenout příjemnou atmosféru z vyřezávání dýní.

Veronika Benkovská, starostka