Na hřišti ve Vracovicích proběhne dne 3. prosince 2022 od 14.00 hod. Mikulášské odpoledne. Děti si mohou zahrát soutěže s anděly a čerty (čertovská odměna za splněné úkoly), navštívit můžete peklo s knihou hříchů, k dispozici bude zdobení perníčků a jablíček pro děti i dospělé a k nahlédnutí bude místnost s vánočními zvyky a inspirací.

Občerstvení bude párek v rohlíku, buřty na ohni, limča, svařák, grog atd. Mikulášský balíček pro děti za symbolických 80,- Kč si rezervujte na telefonním čísle 721 008 662 nejpozději do 11. listopadu 2022. Akce proběhne za každého počasí.

Mikulášské odpoledne 2022