Poděkování za krásné masopustní veselí

V sobotu 18. února 2023 se po tříleté pauze uskutečnil masopust ve Vracovicích. Na zahájení čekalo před obecním úřadem nespočetné množství krásných masek. Po slavnostním zahájení se průvod vydal vsí na osm stanovišť. Každé ze stanovišť si připravila skupinka sousedů, kteří vítali průvod s otevřenou náručí a vždy zde čekalo vynikající občerstvení. Z průvodu sálala dobrá nálada.

Mé poděkování patří hlavním organizátorům akce Marušce Studničkové a Aleši Suchomelovi, dále krásným maskám, lauferovi, kapele Vracovická sebranka, panu Uhlířovi se čtyřkolkou, obsluze ve výčepu, ale i všem ostatním, kteří se k průvodu připojili.

Ještě jednou děkuji všem, kteří se na masopustu podíleli. Věřím, že jste se všichni dobře bavili a těším se na další společné akce.

Veronika Benkovská, starostka

Fotografie z masopustu nejdete v naší fotogalerii.