U příležitosti pořádání akce Blanický cyklorytíř 2023 dne 10. června bude během dne připraven doprovodný program. Děti se mohou těšit na DJ Tally, tanec v bublinkách, herní koutek, malování na obličej atd. V průběhu celého dne bude k občerstvení polévka, cmunda, langoše, masíčko, palačinky, nanuky atd. Dospěláci se mohou těšit na Retro Dance Party s DJ Tally od 20:00 hod. se vstupem zdarma. Akce se uskuteční na zahradě pohostinství. V případě nepřízně počasí se akce přesune na sál.

Připomínáme, že registrace závodníků bude probíhat od 12:00 hod. a start závodu bude od 13:00 hod.

Program k Blanickému cyklorytíři 2023