Záměr obce na pronájem obecního majetku ve smyslu § 39 zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů

Pronájem nebytového prostoru – kadeřnictví

Zadavatel záměru:
Obec Vracovice
se sídlem: Vracovice 31, 258 01 Vlašim
zastoupená starostkou obce Veronikou Benkovskou

1. Pronajímané prostory
    Obecní nebytový prostor - kadeřnictví se nachází v budově Malovidy č. p. 13 v 2NP, postavené na pozemku p. č. 153/2 o velikosti 225 m2 zapsané na listu vlastnictví č. 10001, pro obec a katastrální území Vracovice. Pronajímané prostory jsou napojeny na odběrové místo elektrické energie a vody.
  2. Podmínky výběrového řízení
    - způsob využití – provozování kadeřnictví
    - doba pronájmu – dohodou (v délce 4 let, s tříměsíční výpovědní lhůtou)
    - nájemce bude zajišťovat úklid a běžnou údržbu vnitřních i venkovních prostor a dle nájemní smlouvy hradit běžné opravy pronajatého majetku