Obec Vracovice pořádá pro občany Vracovic a Malovid zájezd na představení Nohy vzhůru od Robina Hawdona. Jedná se o bláznivou komedii s kriminální zápletkou. Můžete se těšit na Martina Zounara jako hlavní postavu, dále na Martina Krause, Jiřího Štrébla, Markétu Procházkovou, Kateřinu Pechovou a Roberta Hájka. Představení se odehraje v Kulturním centru v Týnci nad Sázavou ve čtvrtek 4. dubna 2024 od 19:00. Vstupné činí 550,- Kč za osobu. Do 20. prosince je nutné uhradit lísky na obecním úřadě a tím si rezervovat místo v autobuse. Je možný nákup vstupenek i za předpokladu, že použijete vlastní dopravu. Prodej lístků začíná dnem zveřejněním této informace. Lístky je možné zaplatit pouze hotově. Odjezd autobusu bude v 17 hod. z Malovid a následně z Vracovic.

Podzimní vyřezávání dýní