Podzimní vyřezávání dýní

V sobotu 7. října 2023 se uskutečnilo tradiční vyřezávání dýní. Letošní vyřezávání se nově konalo za místním pohostinstvím. Pro všechny bylo připraveno výborné občerstvení a samozřejmě nechyběly velmi oblíbené palačinky. Nejen děti, ale i dospělí si v průběhu vyřezávání užívali malování na obličej od paní Lenky Opavové.

Děkuji všem, kdo se na konání akce podílel, mezi něž patří Lenka Opavová, Magdalena a Radek Fialkovi, Milada Müllerová, Jaroslav Kubásek, Renáta Šimánková, Petra Vampolová, Klára Fišerová, Matěj Muller a Jan Babický. Velké poděkování patří místním spolkům za finanční podporu a klubu provozující místní hostinec.

Ve fotogalerii najdete několik fotek, které Vám připomenou příjemnou atmosféru z vyřezávání dýní.

Veronika Benkovská, starostka