Znak obce Vracovice
Obec
Vracovice

Platební portál pro obecní poplatky

Vážený občané,

v rámci zefektivnění poskytovaných služeb naší obcí Vám nabízíme možnost snadné úhrady místních poplatků z pohodlí domova. Prostřednictvím nově zřízeného platebního portálu můžete uhradit následující poplatky.

Jak na to?

Vyberte poplatek, vyplňte požadované informace a poté už si jen vyberte pro Vás nejvhodnější platební metodu, a to buď přes platební bránu nebo bankovním převodem. Pro bankovní převod můžete použít vygenerovaný QR kód. Jednodušší a rychlejší už to být nemůže.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na hospodářku paní Magdalenu Fialkovou (tel. 602 051 799, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Děkujeme Vám za důvěru s používáním těchto elektronických nástrojů.

Nadále zůstává možnost platby místních poplatků na obecním úřadě po vystavení faktury v úředních hodinách na základě žádosti právnické nebo fyzické osoby.

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.